Branżowy portal stolarki budowlanej
nowości – inspiracje - prawo - edukacja

7 powodów, które przekonają Cię do udziału w V Forum Stolarki VIP

2020-07-20 | Autor: AK
Źródło: Stolarka VIP

1. Naucz się czegoś nowego
Wielu ludziom wydaje się, że mając 20-letnie doświadczenie w branży nie muszą się już kształcić i już niczego się ni nauczą. Twierdzą, że konferencje czy panele dyskusyjne były ciekawym urozmaiceniem nauki, ale nie są już teraz potrzebne. Jest to zasadniczy błąd, gdyż rozwój współczesnego świata jest tak szybki, że wiedza specjalistyczna, którą pozyskaliśmy jest już niejednokrotnie przestarzała (!). Uczestnictwo w V Forum Stolarki jest z kolei świetną okazją, by nauczyć i dowiedzieć się czegoś nowego, bądź poznać najnowsze trendy w tematyce branży stolarki otworowej, nie mówiąc o poznaniu innowacyjnych rozwiązań, wielu rozwiązań.

2. Ucz się od najlepszych
V Forum Stolarki VIP to także możliwość osobistego spotkania się i porozmawiania z najlepszymi specjalistami branżowymi i niezależnymi ekspertami. Kontakty takie są znakomitą okazją do wymiany poglądów na żywo, a nie przez Internet. Co więcej, nierzadko uda się w ramach konferencji podyskutować na żywo o konkretnych problemach nas interesujących, nurtujących i skorzystać niejako z wiedzy i doświadczenia ludzi, którzy za swoje rady w czasie pracy inkasują spore pieniądze.

3. Poznawaj ludzi

V Forum Stolarki VIP to idealne miejsce do poznawania ludzi, podczas którego można zarówno nawiązać nowe przyjaźnie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, jak i poznać potencjalnych kontrahentów czy wspólników w biznesie. Co ważne, formuła V Forum Stolarki pozwala na spotkania bez służbowej otoczki, która często ogranicza łatwość kontaktu. Jednak nawet jeśli czas nie pozwoli nam na swobodną dłuższą rozmowę, to zawsze ułatwia nam późniejszy kontakt - zawsze lepiej być "tym świetnym gościem z konferencji" niż "panią, panem incognito".

4. Zobacz co robi Twoja konkurencja

Uczestniczenie w V Forum Stolarki VIP pozwala na regularne kontrolowanie konkurencji. Nigdzie indziej nie dowiemy się bowiem tyle o planach, ideach czy nowych koncepcjach wdrożonych u innych. Co więcej, dyskusje w kuluarach często pozwalają na zdobycie dużo większej ilości informacji niż przy okazji normalnych kontaktów. To z pewnością zaowocuje w przyszłości.

5. Buduj swoją markę

Nie da się też ukryć, że udział w V Forum Stolarki VIP buduje nasz własny prestiż oraz buduje markę osobistą. Ciekawy udział w dyskusji może zwrócić na nas uwagę innych - chociażby potencjalnych pracodawców czy kontrahentów. Pamiętajmy też o starej prawdzie, że konferencja trwa dwa dni, a pozytywna opinia zostaje na cały rok!

6. Pomyśl inaczej

Proza codziennego życia i pracy bardzo często zabija naszą inicjatywę i sprawia, że zaczynamy myśleć schematycznie. Udział w V Forum Stolarki VIP jest więc znakomitą okazją, by spojrzeć na problemy z różnych perspektyw i punktów widzenia. Nierzadko takie właśnie odświeżenie okaże się zbawienne dla Twojego biznesu!

7. Odpręż się i wykorzystaj chwilę

Na koniec warto też dodać, że V Forum Stolarki to także wydarzenia towarzyskie, które pozwoli na wyrwanie się ze swojego codziennego środowiska i choć przez krótki czas spojrzeć inaczej na świat. Konferencje doskonale więc łączą przyjemne z pożytecznym, a nawiązane kontakty i znajomości mogą nierzadko procentować przez całe życie - zarówno na stopie zawodowej jak i towarzyskiej.

Zawsze udział w Forum Stolarki VIP, mimo, że nie prowadzi bezpośrednio do zwiększenia dochodów, to bezwzględnie się opłaca. Zdobyta wiedza, nowe pomysły, produkty, rozwiązania i kontakty bardzo często mogą okazać się niezwykle użyteczne w działalności biznesowej, a czasem nawet pozwalają na rozpoczęcie zupełnie nowych i jeszcze lepszych projektów. Oczywiście zawsze można uznać, że efekty te są zawsze obarczone słowem "może" i wymagają wdrożenia, ale co, jeśli z pomysłów i wiedzy skorzysta konkurencja?

Aby zgłoić swój udział w V Forum Stolarki VIP, które odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia 2020 r w hotelu Panorama w Mszczonowie napisz "Tak- Forum" na adres forum@stolarkavip.pl lub zadzwoń 531-561-202.

Przeczytaj także

Nowa inwestycja Pilkington w Szczecinie

Nowa inwestycje w szczecińskim zakładzie Pilkington IGP W zakładzie przetwórstwa szkła Pilkington IGP w Szczecinie, należącym do koncernu NSG Group, uruchomiono nowy piec hartowniczy. Inwestycja przyczyni się do wzrostu o 45% produkcji szkła hartowanego, przeznaczonego na rynek polski oraz rynki...

VORNE, czyli przedsiębiorstwo o innowacyjnych metodach produkcji

VORNE to przedsiębiorstwo o innowacyjnych metodach produkcji. Wytwarza produkty światowej klasy na rynek turecki oraz do ponad 40 krajów na świecie. Produktem VORNE są wysokiej jakości okucia obwiedniowe oraz ich elementy przeznaczone  do okien i drzwi: rozwieranych; rozwierano-uchylnych; przesuwnych -...

Nasi partnerzy